Altınordu BELEDİYESİ

Karadeniz Bayrak
Son Dakika
27 Eylül 2022 Salı

HÜSEYİN BAYRAK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

HÜSEYİN BAYRAK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

02 Eylül 2022 Cuma, 11:59

HÜSEYİN BAYRAK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Ani vefatı ile herkesi üzen Altınordu Belediyesi Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Hüseyin Bayrak son yolculuğuna uğurlandı.

Hayatını kaybeden Meclis Üyesi Hüseyin Bayrak için ilk olarak Altınordu Belediyesi önünde resmî tören düzenlendi.

Cenaze töreninde bir taziye konuşması yapan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Vefatı ile hepimizi derinden üzen belediye meclis üyemiz, kardeşimiz merhum Hüseyin Bayrak’ı ebediyete uğurlamak üzere sevenleri olarak bir aradayız. Şehrimiz iyi yetişmiş bir evladını bizler ise kıymetli bir kardeşimizi değerli bir çalışma arkadaşımızı, dostumuzu kaybettik başımız sağ olsun, Allah sabırlar versin” şeklinde konuştu.

Meclis Üyesi Hüseyin Bayrak’ın genç yaşta vefatının üzüntüsü içerisinde olduklarını dile getiren Başkan Tören, “Her ölüm erkendir ancak bu söz dün bir kalp krizi sonucu 47 yaşında aramızdan ayrılan Hüseyin Bayrak için daha bir geçerli oldu. O çalışma arkadaşımızdı meclisimizin saygın bir üyesiydi. İnşaat mühendisi olarak başarılı bir iş hayatı vardı. Sözün bittiği bu noktada evladı, saygıdeğer eşi hanımefendi, kıymetli annemiz, muhterem amcamızın ve kardeşlerin acısını yüreğimin derinlerinde hissettiğimi ifade etmek isterim, Rabbim onlara sabırlar versin” diye konuştu.

Cenazeye Bayrak’ın ailesi, yakınları, Milletvekilleri, Belediye başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Partilerin temsilcileri, Belediye çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Belediye önündeki resmî törenin ardından Ulu Camide kılınan cenaze namazı sonrası Hüseyin Bayrak’ın naaşı Gölköy İlçesi Cihadiye mahallesindeki aile kabristanlığında toprağa verildi

Karadeniz Bayrak Gazetesi adına Hüseyin Bayrak kardeşimize Allah’tan rahmet ailesi ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!