Altınordu BELEDİYESİ

Karadeniz Bayrak
Son Dakika
27 Eylül 2022 Salı

 SPORCULARDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

 SPORCULARDAN TEŞEKKÜR PLAKET

22 Eylül 2022 Perşembe, 02:07

SPORCULARDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Karadeniz Bayrak-ALTINORDU (Ordu), (OBA)

Goalball Şampiyonası için Ordu İlinde bulunan Boğaziçi Görme Engelliler Spor Kulübü antrenör ve sporcuları, iş insanı Levent Karlıbel’i ziyaret ederek, desteklerinden dolayı plaket sundular.

Türkiye Görme Engelliler Federasyonunun 2022 faaliyet programında yer alan ve ilimizde düzenlenen Bayanlar 1. Lig, erkekler 2. Lig Goalball Şampiyonası nefes kesen maçlar ile devam ediyor.

Ligin iddialı ekiplerinden Boğaziçi Görme Engelliler Spor Kulübü Antrenörü Zafer Adem, sporcuları Asım Kurt, Bilal Tekin ve Caner Keleş ile birlikte kendilerine sponsor olan Ergin Karlıbel Vakfı Başkan Vekili, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı, Yüksek Mimar-Şehir Plancısı Levent Karlıbel’i ziyaret ederek destekleri için teşekkür ettiler.

“İyi ki varsınız”

Goalball Antrenörü Zafer Adem, “Boğaziçi Görme Engelliler Spor Kulübümüze bu değerli Katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz, iyi ki varsınız Karlıbel ailesi” dedi.

Vakıf Başkanı Ergin Karlıbel’in de hazır bulunduğu ziyarettte Goalball Antrenörü Zafer Adem ve sporcuları; desteklerinden dolayı Levent Karlıbel’e bir de plaket sundular.

Kaynak:Yılmaz Ülgü/Ordu Hayat

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!