02.03.2014 - 09:39
Okunma (716)
Yorum (0)

ENVER YILMAZ ATA SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

ENVER YILMAZ ATA SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Ata Sanayi esnafları kendilerini ziyarete gelen Ordu Büyükşehir Belediye başkan adayı Enver Yılmaz’dan yağmurda çamur içerisinde kalan Ata sanayiyi çamurdan kurtarması için yardım istediler.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Tahrip edilen şehrimizi diriltmek, güzelleştirmek, hemşehrilerimizi müreffeh, huzurlu, mutlu kılmak için,  büyük projeler, büyük işler ve büyük dönüşümler gerçekleştireceğiz” dedi.

ATA SANAYİ’DE YILMAZ COŞKUSU

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, bugün de ATA Sanayi esnafını  ziyaret etti. ATA Sanayi’de bulunan esnaflarla tek tek sohbet eden Yılmaz’a vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gözlendi. Yaptığı ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Yılmaz, “Sitemizin değerli başkanı ve esnaflarımızı ziyaret ettik. Ben ATA Sanayi esnafımızın şahsıma ve partimize gösterdiği ilgiye teşekkürlerimi sunuyorum. Biz Hükümet olarak ATA Sanayi’ye üzerimize düşeni yapmıştık ama yerel yönetimden kaynaklanan bir takım eksiklikleri görüyoruz. Başta altyapı çalışmaları olmak üzere asfalt ve parke çalışmalarındaki eksiklikleri gördük” şeklinde konuştu.

ALTINORDU YEREL YÖNETİMLERDE 10 YIL GERİYE GİTTİ

ATA Sanayi’nin yerel yönetimlerden mahrum kaldığını belirten Yılmaz, “ATA Sanayi esnafımızın görüşleri doğrultusunda onlara daha rahat ve konforlu bir çalışma ortamı sunacağız. Biz her zaman şunu söylüyoruz; Biz ne yapacaksak hemşerilerimize soracağız. Ordu’nun yerel yönetimlerinden kaybettiği 10 yılı en kısa sürede geri kazanacağız. Bugün Altınordu’nun sanayisinin durumu bazı ilçelerden geri kalmıştır. Bunun nedeni de yerel yönetimlerin sürece sahip çıkmamasıdır. İnşallah önümüzdeki günlerde çamurun içerisinde değil, daha rahat bir ATA Sanayi Sitesi oluşturacağız” diye sözlerini tamamladı.

ŞÖFOR ESNAFININ HAKLARI KORUNACAK

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Ordu Dolmuşçular Kooperatifi ve Ata Sanayi esnafını ziyaret etti. İlk olarak Ordu Dolmuşçular Kooperatifi Başkanı Adem Yavuz ve dolmuşçu esnafıyla dernek lokalinde bir araya gelen Yılmaz, dolmuşçuların ve tüm şoför esnafının kazanılmış haklarının korunacağını söyledi. Dolmuşçu esnafının söylentilere itibar etmemesini isteyen Yılmaz, “Katılım gösteren tüm dolmuş esnafına teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdiye kadar kazanılmış haklarınızla ilgili, kesinlikle hiçbir arkadaşımızı incitmeyeceğiz. Haklarınızı geriye almayacağımız gibi, üzerine koymak konusunda elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Dolmuş, köy minibüsleri, taksiler, şehirlerarası otobüs terminalleri hepsi büyükşehire bağlı olacak" dedi.

MEVZUATI BİLMEDEN KONUŞUYORLAR

Ordu’da tüm ulaşım hizmetlerinin büyükşehirin uhdesine geçeceğini dile getiren Yılmaz, “Bir ilçede bizim partimizden olmayan bir belediye başkanı büyükşehir olduktan sonra ilçeye otobüs getireceğini söylemiş. O ilçe başkanının böyle bir şey yapma yetkisi yok. Mevzuatı bilmeden yapılan konuşmalara lütfen itibar etmeyelim” diye konuştu. Ordu Dolmuşçular Kooperatifi Başkanı Adem Yavuz’da, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’ın avukatlık yaptığı dönemlerde derneğin avukatlığını yaptığını milletvekilliği döneminde de kendilerine her zaman destek verdiğini söyledi.

Keyword : ENVER YILMAZ ATA SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ ordu haber , ENVER YILMAZ ATA SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ ordu haberleri , ENVER YILMAZ ATA SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ ordu gazetesi , ENVER YILMAZ ATA SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ ordu gazeteleri , ENVER YILMAZ ATA SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ haber ordu , ENVER YILMAZ ATA SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ haberler ordu , ENVER YILMAZ ATA SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ ordu haber merkezi , ENVER YILMAZ ATA SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ karadeniz bayrak , ENVER YILMAZ ATA SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ haberler , ENVER YILMAZ ATA SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Henüz Yorum Yok.
İlk Yorum Yapan Siz Olmak İstermisiniz.
Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapınız