Karadeniz Bayrak
Son Dakika
20 Ekim 2020 Salı

Vali Orhan DÜZGÜN’ün, Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

15 Mart 2015 Pazar, 03:40

Vali Orhan DÜZGÜN’ün, Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
Değerli Ordulular,
 
Milli birlik, sevgi ve hoşgörü duygularının güçlü ifadesini bulduğu milli ve dini bayramlar; toplumumuzun kucaklaştığı, kırgınlık ve dargınlıkların son bulduğu, manevi duyguların coştuğu günlerdir.
 
Unutulmaya başlanan sosyal ve insani değerlerin daha özenle yaşandığı; unutulan duyguların ve bağların hatırlandığı; bakışların değiştiği, kötü duyguların yok olduğu Ramazan ayını tüm güzellikleri ile yaşadık. Ramazan Bayramımızın sevinç ve coşkusunu; sevdiklerimizle görüşerek, unuttuklarımızı hatırlayıp, ziyaret ederek geçireceğimiz günlerdir. Bayramlar kimsesizlere ve ihtiyaç sahiplerine sahip çıkıldığı, hatırlandığı ve yardımına gönülden severek koşulduğu; yaşlıların ve hastaların ziyaret edilerek, dualarının alındığı, önemi büyük günlerdir.
 
Gelecek nesillerin; manevi dinamiklere sahip yetişmesi için bayramlarımız önemli fırsatlarımızdır. Bayramlarımızı; büyüklerimiz, gençlerimiz ve çocuklarımızla hep birlikte karşılamalı; değerlerimize sahip çıkarak; geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe uzanan bağları hep güçlü tutmalıyız.
 
Bu duygu ve düşüncelerle; Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize barış, huzur ve güven getirmesini Allah’tan diliyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.”
 
 
Orhan DÜZGÜN
Ordu Valisi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!