Karadeniz Bayrak
Son Dakika
20 Ekim 2020 Salı

ORDU VALİSİ ORHAN DÜZGÜN DEN SEÇİM GÜVENLİĞİ TEŞEKKÜRÜ

15 Mart 2015 Pazar, 03:41

Vali DÜZGÜN’den, Seçim Güvenliği Teşekkürü

Salı, 14 Haziran 2011

Vali Orhan DÜZGÜN, 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılan 24. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin, güven ve huzur ortamı içinde geçmesini sağlayan güvenlik birimlerine teşekkür etti.
 
İl Emniyet Müdürü Hakan KIRMACI ve İl Jandarma Komutanı Albay İsmail GÜZEY’e birer mesaj gönderen Vali Orhan DÜZGÜN, güvenlik birimlerinin aldıkları tedbirlerle Ordu’da seçim sürecinin huzur ve güven ortamı içinde geçtiğini belirtti.
 
Vali Orhan DÜZGÜN’ün, 24. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin, güven ve huzur ortamı içinde geçmesi dolayısıyla İl Jandarma Komutanı Albay İsmail GÜZEY ve İl Emniyet Müdürü Hakan KIRMACI’ya gönderdiği mesaj şöyle;
 
“24. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sürecinde Siyasi Parti Genel Başkanları ve temsilcilerinin ilimizi ziyaretleri sırasında yapılan açık hava toplantıları ve diğer etkinliklerin herhangi bir güvenlik zafiyetine sebebiyet verilmeden yürütülmesi ve seçim öncesi, seçim günü ve seçim sonrasında alınan tedbirlerle seçim sürecinin ilimiz genelinde huzur ve güven ortamı içinde tamamlanmasındaki değerli katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.”

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!