Karadeniz Bayrak
Son Dakika
23 Ekim 2021 Cumartesi

Orduspor Teknik Direktörü Hüseyin Özcan Sürpriz Yapabiliriz

20 Mart 2015 Cuma, 14:14

Orduspor Teknik Direktörü Hüseyin Özcan Sürpriz Yapabiliriz
KARADENİZBAYRAK
Orduspor Teknik Direktörü Hüseyin Özcan, hedefledikleri şeylerden hiçbir zaman geri adım atmadıklarını ve atmayacaklarını belirterek, Pazar günü deplasmanda oynayacakları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında ise sürprize imza atabileceklerini dile getirdi.
Gaiznatep Büyükşehir Belediyespor’un mali gücü ve kadro yapısıyla favori olarak gösterildiğini söyleyen Özcan, her şeye rağmen oyuncu grubuna güvendiğini ve iyi mücadele ederek sürpriz yapabileceklerini ifade etti.
Oyuncularımızın her maç sonrasında güvenleri biraz daha artıyor. Lig bitmeden Türkiye çapında kendimizden söz ettiren bir takım olacağız. Sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışıyoruz ve bunda da mesafe kat ettik. Dünden bugüne kadar hedeflediğimiz şeylerden geri adım atmadık. Skorlara bakarak çalışmalarımızı farklılaştırmadık. Çalışmalarımızın olumlu sonuçlarını da ilerleyen günlerde göreceğiz” diye konuştu. “Sürprize açık bir maç olacak” Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına değinen başarılı çalıştırıcı; “Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, PTT 1.Lig’in en büyük bütçeli takımı olarak lige başladı. Önemli bir takım. Ligde istikrarı sağlayamadı. Onlar için de bizim içinde önemli bir müsabaka. Çok deneyimli futbolcuları var. Biz kendi oyun anlayışımızı sahaya yansıtmaya devam edeceğiz. Sahada kazanan olmaya çalışacağız. Maç skoru olarak bir şey söyleyemem ama sürprize açık bir maç. Sürpriz yapabileceğimizi düşünüyorum ” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!