Karadeniz Bayrak
Son Dakika
24 Mayıs 2020 Pazar

ADİL VE ADALETLİ OLACAĞIZ

15 Mart 2015 Pazar, 02:29

ADİL VE ADALETLİ OLACAĞIZ
SADECE OY VERENLERİN DEĞİL, HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIM
SORUMLULUK İÇERİSİNDE DAVRANACAĞIZ
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz Gülyalı, Fatsa, Ünye ve İkizce ilçelerine teşekkür ziyaretinde bulundu. İlk olarak Gülyalı ilçesini ziyaret eden Yılmaz’a vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gözlendi.
“BAŞBAKANIMIZA VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTTUK”
Gülyalı ilçesinde yaptığı ziyaretlerin ardından Fatsa’ya geçen Yılmaz’ı Cumhuriyet Meydanı’nda binlerce kişi karşıladı. Burada bir konuşma yapan Yılmaz, “Seçim sürecinde, çok yoğun ve güzel bir çalışma ortamımız oldu. Ev toplantıları yapamaz olduk. meydanlara sığamadık. Biz böyle bir tablo bekliyorduk. Sayın Başbakanımıza 30 Mart akşamı, Ordu’da 20’de 20 yapacağımızın sözünü vermiştik. Dün akşam Sayın Başbakanımız bizi aradığında, kendisine müjdeyi verdik” diye konuştu.
“SAĞOLASIN ÜNYE, ALLAH SENDEN RAZI OLSUN”
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Fatsa’da yaptığı mitingin ardından Ünye ilçesine geçti. Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda kendisini karşılayan coşkulu kalabalığa “Sağolasın Ünye, Allah senden razı olsun” diye sözlerine başlayan Yılmaz, “Ordu’nun tamamının sorumluluğunu üzerimize almış olmanın bilinciyle çalışacağız. Adil ve adaletli olacağız. Sadece bize oy verenlerin değil, Ordu’nun tamamının belediye başkanı olacağım. Söz verdiğimiz bütün projelerin takipçisi olacağız. Söz verdiğimiz 7’si mega toplam 52 projeyi hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.
SORUMLULUK İÇERİSİNDE DAVRANACAĞIZ
Partisinin Ordu’da 20’de 20 yapmasına da değinen Yılmaz, “Böyle bir tablo, bir ilde yüz yılda bir yaşanır. Biz, seçim galibiyeti sarhoşluğu içerisinde olacağız. Sorumluluk içerisinde davranacağız. Bize her dönem destek olan bu yüce milletin, herzaman hizmetinde olacağız. Tüm birikimlerimizi vatandaşlarımıza hizmet için sunacağız. Bizim için süreç daha yeni başlıyor. Biz neyi, niçin, nasıl yapacağımızı biliyoruz. Sorumluluğumuzun farkındayız. İlk günden çalışmaları başlattık. Hiçbir koordinasyon sorunu olmayan, tıkır tıkır işleyen bir büyükşehir oluşturacağız” diye sözlerini tamamladı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, daha sonra İkizce ve Perşembe ilçelerini ziyaret etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!