Karadeniz Bayrak
Son Dakika
24 Mayıs 2020 Pazar

Milletvekili Mustafa Hamarat Mesudiye’de

15 Mart 2015 Pazar, 02:29

 
Ordu’da seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT Mesudiye’nin girişinde yoğun bir ilgi ile karşılandı. Konvoy eşitliğinde ilçeye giren HAMARAT buradan aday tanıtım toplantısına geçti.
Aday tanıtım toplantısında Mesudiye belediye başkanı ve Ak Parti Mesudiye belediye başkan adayı İsa Gül açılış konuşmasında Mesudiye için gerçekleştireceği projeleri anlattı. Başkan adayı Gül, Ordu Büyükşehir belediyesiyle birlikte daha güçlü bir şekilde ilçeye hizmet vereceklerini ifade etti. Belediye meclis üyesi adaylarının tanıtımından sonra kürsüye gelen Milletvekili Mustafa Hamarat yaptığı konuşmada; İstanbul Yeni sahra’da Mesudiyelilerle beraber büyüdüğünü söyledi.
TÜRKİENİN GELİŞMESİNDEN RAHATSIZ OLANLAR VAR
Türkiye’nin 12 yıl boyunca her alanda çok iyi idare edildiğini, her alanda reformlar yapıldığını, 79 yılda yapılamayanların bu 12 yıllık kısa zaman içinde yapıldığını kaydetti.  Kendilerinden önceki iktidarların, yolsuzluk yapanların bu ülkede neler yaptıklarını milletimiz çok yakından gördü. Temeli atılan bir çok yatırım tamamlanamadı. Yılan hikayesine dönen ve patates deposu yapılması düşünülen Bolu tünelinin, yarım kalan Karadeniz sahil yolunun AK Parti iktidarınca tamamlandığını söyleyen Hamarat; Türkiye ne zaman başını kaldırsa, kalkınmaya, zenginleşmeye başlasa bir takım odakların bundan rahatsızlık duyduğunu belirten Hamarat: “ Bunu Menderes döneminde yaşadık, Özal döneminde yaşadık, son olarak ta 28 Şubat sürecinde Erbakan’la yaşadık. Bu ülke bir sürü sıkıntılar çekti. Koalisyonlar dönemi yaşadı, büyük istikrasızlıklar yaşadı. Her on yılda bir darbe yapıldı bu ülkede. Çok şükür o günler geride kaldı ülkemiz her alanda büyüdü, gelişti, bölgesinde lider bir ülke oldu derken, birileri bu durumdan yine rahatsız oldu. Haince planlar yaptılar, tuzaklar kurdular. Ak Partiyi sandıkta yenemeyenler sokakta devirmeyi denediler, olmadı  toplumun ve Ak Parti’nin en hassas olduğu konu olan yolsuzluk kisvesiyle hükümetimize karşı başbakanımıza karşı sinsi bir tuzak kurmaya kalkıştılar, Millet iradesini hiçe sayarak hükümetimizin düşmesini amaçladılar.
HALK İHANETİN HESABINI SORACAK
Beddua edenler dört gözle bizim yıkılmamızı ve AK Partinin ayağının kaymasını beklediler. Ancak, nafile! Millet iradesine sahip çıktı, meydanları tıka basa dolduruyor, sokaklar, caddeler “ERDOĞAN İRADEMDİR” sesleriyle yankılanıyor.  Halk kendisine hizmetkar olan evlatlarına sahip çıkıyor. Çoğu yerde halkımız bize 30 Mart’ta bu ihanetin hesabını soracaklarını anlatıyor. Sn. Başbakanımızın bir sözü var. Türkiye’nin yükselişini Allah’tan başka hiçbir güç engelleyemeyecektir.” Buna milletimizin de inancı tamdır. Bizler de, sizlerin desteği ile bunu başaracağımıza inanıyoruz.” dedi.
ERDOĞANSIZ TÜRKİYE HAYAL EDENLER AVUCUNU YALAR
“Erdoğansız bir Türkiye hayal edenler, avuçlarını yalayacaklar. Recep Tayyip ERDOĞAN bu millete efendi değil hizmetkar olmuştur. Gecesini gündüzünü bu ülkenin kalkınmasına vermiştir. Milletimiz bunun farkındadır. Milletimiz kadir şinastır 30 Mart günü adeta sandıkları patlatırcasına Ak Partiye desteğini gösterecektir. Ben bunu görüyorum” diyen HAMARAT konuşmasına şöyle devam etti:
MİLLETİN İRADESİ HER ŞEYİN ÜSTÜNDEDİR
“Ordu’muz da bu seçimlerde gereken desteği Ak Parti’ye erecek kendisine en iyi şekilde hizmet edecek olan Ak kadrolara görev verecektir. 20 de 20 hedefiyle çıktığımız yolda Büyükşehir belediyesiyle beraber 19 ilçemizi de kazanarak hemşehrilerimize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Ordulular, Mesudiyeliler bize “benim irademe sahip çık, irademe gölge düşürme” diye oy verdiler, yine vereceklerini ifade ediyorlar. Hiç şüpheniz olmasın millet iradesi her şeyin üstündedir. Tecelligahı TBMM dir. Ak Parti ve onun kadroları sizlerin iradesine asla gölge düşürmez, sizlere hizmet etmek bizim boynumuzun borcudur.” dedi.
Milletvekili Hamarat’a programında Ak Parti Mesudiye Belediye Başkan Adayı İsa Gül,Ak Parti Ordu Milletvekili Adaylarından Meslekte Birlik Başkanı Mustafa Çaya, Korgan Çamlı Belediye Başkanı Sebahattin Bol, Ak Parti ilçe Başkanı Birol Yılmaz ve partililer eşlik etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!