Karadeniz Bayrak
Son Dakika
24 Mayıs 2020 Pazar

Ford Altaş CHAİRMAN AWARDS “BAŞKANLIK ÖDÜLܔ nün 3. Kez sahibi oldu.

15 Mart 2015 Pazar, 02:29

Ford Altaş CHAİRMAN AWARDS “BAŞKANLIK ÖDÜLܔ nün  3. Kez sahibi oldu.
KARADENİZ BAYRAK/ORDU/03.03.2014
Ford Yetkili Satıcısı ve Servisi Altaş Otomotiv 20 Şubat 2014 tarihinde İstanbul Tarabya otelinde düzenlenen bir törenle Ford Avrupa’nın en prestijli ödülü olan CHAİRMAN AWARDS “BAŞKANLIK ÖDÜLܔ nün  3. Kez sahibi oldu.

Ford Altaş , Ford Motor Company tarafından her yıl düzenlenen Ford’un en prestijli ödülü sayılan Chairman’s Award’ı ( Başkanlık Ödülü) aldı . Ford Altaş daha önce 2010 ve  2012 yıllarında aldığı bu ödülü 2013 yılında 3. kez alarak önceki başarılarının bir tesadüf olmadığını gösterdi . Çok çeşitli ölçümlemelerin kullanıldığı bu ödül sisteminde , hedeflere ulaşma , servis ve satış hizmetlerinin 24 saat aksaksız devamı , satış ve servis sürecindeki müşteri şikayet sayısı, süreç yönetimi , müşteri memnuniyeti odaklı hizmet önemli kriterler. Bölgemizde Ford’un önemli bir temsilcisi olan FORD ALTAŞ , tüm faaliyetlerini uluslararası kalite standardında , müşteri odaklı bir yaklaşımla 2013 yılında da başarıyla sürdürerek Türkiyedeki Ford bayileri arasındaki bu prestijli yarışta önemli bir ödüle layık görülmüştür.
20 şubat 2014 tarihinde İstanbul Tarabya Otelinde düzenlenen ve Koç Topluluğu Onursal Başkanı Sn. Rahmi Koç , Yönetim kurulu üyesi Sn. Ali Koç ve ve Ford Avrupa Başkan Yardımcısı Sn. Peter Fleet’in de katıldığı  törende bu prestijli ödülü  Sayın Peter Fleet’in  elinden Ford Altaş adına Ford Altaş yönetim kurulu üyesi Sn. Uğur Altaş almıştır.
Ford Altaş’ın hedefi bu prestijli ödülü 2014 yılında da alarak  4. defa kürsüye çıkıp bir ilki gerçekleştirmek olacaktır.

Ford Altaş bu maksatla aşağıda belirtilen tarih ve saatte Ford Altaş’ın Cumhuriyet Mahallesindeki plazasında bir basın toplantısı gerçekleştirecek olup yazılı ve görsel Ordu Medyamızın sayın temsilcilerini bu toplantımızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı  saygıyla  duyururuz.

TOPLANTI TARİH VE SAATİ   : 04 mart 2014 Salı ,   Saat: 11:00
YER                                             :Ford Plaza / Cumhuriyet Mah.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!