Karadeniz Bayrak
Son Dakika
23 Ekim 2021 Cumartesi

OKTAY ÇANAK KURUM ZİYARETLERİNDE BULUNDU

05 Mayıs 2015 Salı, 00:04

               OKTAY ÇANAK KURUM ZİYARETLERİNDE BULUNDU

”KURUMLAR MİLLETİN MEMURUDUR”

“KURUMLARIMIZIN YENİLENMESİ PARTİMİZİN ‘MİLLET AMİR, DEVLET MEMUR’ ANLAYIŞIMIZIN ÜRÜNÜDÜR.BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN VATANDAŞLARIMIZIN ‘AMİR’ DURUMDA OLUP ‘MEMUR’ OLAN DEVLETTEN SAĞLIKLI HİZMET ALABİLMESİDİR”

AK Parti Ordu Milletvekili adayı Oktay Çanak, kurum ziyaretlerinde bulundu. Ordu Adliyesi, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, Altınordu Halk Sağlığı Merkezi ise OSKİ Genel Müdürlüğü’nü ziyaret eden Çanak, kurum çalışanlarının büyük ilgisiyle karşılaştı.

Çanak, uzun yıllar yetersiz bir binada hizmet verdikten sonra son derece çağdaş ve modern, her türlü teknolojik imkana sahip Tapu ve Kadastro Müdürlüklerini ziyaretinde bir açıklama yapan Çanak, yerel kalkınmanın yanısıra kurum binalarının günümüzün şartlarına uygun nitelikte yenilenerek, vatandaşa en modern şekilde hizmet vermeyi amaçladıklarını belirtti.

Çanak, “Sadece yerel kalkınma değil, kurumsal kalkınmada hedeflerimiz arasındadır. Ordu’daki kurum binalarımıza baktığımızda yeni binalar, çok iyi ve modern ortamlara kavuştuğunu görüyoruz. Özellikle Tapu ve Kadastro ve Kadastro binamıza girdiğimizde çok kaliteli bir hizmetin sunulduğunu, adeta 5 yıldızlı otel niteliğinde olduğunu ve vatandaşlarımızın verilen hizmetten ziyadesiyle memnun olduğunu gördüm. Kurumlarımızın yenilenmesi partimizin ‘millet amir, devlet memur’ anlayışımızın ürünüdür. Önemli olan yıllarca vesayet altında ‘devlet amir, millet memur’ anlayışla yönetilen vatandaşlarımızın ‘amir’ durumda olup ‘memur’ olan devletten sağlıklı hizmet alabilmesidir. Kalkınmanın ve gelişmenin ana temellerinden birisi de budur” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!