Karadeniz Bayrak
Son Dakika
23 Ekim 2021 Cumartesi

OKTAY ÇANAK: “YENİ TÜRKİYE YENİ ORDU”

10 Mayıs 2015 Pazar, 22:51

OKTAY ÇANAK: “YENİ TÜRKİYE YENİ ORDU”

       SEÇİM GEZİLERİNİN EN GÖZDE İSİMLERİN BAŞINDA GELEN OKTAY ÇANAK AÇIK VE NET KONUŞTU:

“ÖNÜMÜZDEKİ 4 YIL İÇERİSİNDE ORDU BÜYÜK YATIRIMLARI TAMAMLAMIŞ, İLÇELERİ EKONOMİK VE SOSYAL YÖNDEN GELİŞMEYE AÇIK HALE GELMİŞ, YENİ YATIRIM VE TALEPLERLER İLGİLİ PROJELERİNİ OLUŞTURMUŞ VE GELECEĞE UMUTLA  BAKAN BİR İL HALİNE GELECEKTİR. HEDEFİMİZ 5’TE 5, YENİ TÜRKİYE VE YENİ ORDU’DUR”

 

Başbakan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili 1. sıra adayı Numan Kurtulmuş’un ardından en güçlü adaylar arasında gösterilen Oktay Çanak, seçim gezilerinin en çok ilgi gösterilen isimlerin başında geldi.

Gerek Numan Kurtulmuş’un gerekse AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafından gerçekleştirilen seçim gezilerinde vatandaşlar tarafından en çok ilgi ve destek gören isim olan Oktay Çanak, bu ilgili karşılıksız bırakmadı. Gittiği tüm ilçelerde ayrım yapmaksızın esnaf gezilerinde bulunan, karşılaştığı her vatandaşla tokalaşan ve dertleşen Oktay Çanak, sivil toplum k uruluşları nezdinde de her fırsatta görüşüne başvurulan isim oldu.

YENİ TÜRKİYE YENİ ORDU

2008-2011 yılları arasında 2.5 yıl AK Parti Ordu İl Başkanlığı görevinde bulunan ve Ordu’nun sorunlarını en yakından bilen isimlerden biri olan Oktay Çanak, yeni dönemde Ordu’nun atağa geçeceğini söyledi. Havaalanının, çevre yolunun, dereyolu’nun tamamlanmasıyla birlikte Ordu’nun ekonomik, sosyal ve nüfus açısından hayli hareketli bir il haline geleceğini kaydeden Oktay Çanak, “Bir yandan büyük yatırımları tamamlama ve vatandaşlarımızın hizmetine sunma çalışmasını sürdürürken, bir yandan da Ordu Büyükşehir Belediyemizin çalışmalarıyla ilçelerin çehresi yeni bir yüz kazanacak. Önümüzdeki 4 yıl içerisinde Ordu büyük yatırımları tamamlamış, ilçeleri ekonomik ve sosyal yönden gelişmeye açık hale gelmiş, yeni yatırım ve taleplerler ilgili projelerini oluşturmuş ve geleceğe umutla  bakan bir il haline gelecektir. Yeni Türkiye vizyonuyla Ordu, yeni bir döneme girecek, ülke genelinde toplum yaşantısındaki reform niteliğindeki gelişmelerden payını alacak, yeni  bir vizyon ve ufuk kazanacaktır. Yeni bir Ordu ortaya çıkarmak için bir parlamenter olarak elimi taşın altına koymaya her zaman varım. Hedefimiz 5’te 5, Yeni Türkiye ve Yeni Ordu’dur” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!