Karadeniz Bayrak
Son Dakika
12 Ağustos 2022 Cuma

Gençlik Haftası Başladı

15 Mayıs 2015 Cuma, 15:32

GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

ORDU’DA 15-21 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA KUTLANACAK OLAN GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ ÇELENK SUNUMUYLA BAŞLADI

Atatürk anıtında düzenlenen programa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer YILMAZ, Gençlik Merkezi Müdürü Mücahit UÇAR, Spor Şube Müdürü Fatih ŞAHİN, Sicil Lisan Şube Müdürü Aziz ERDOĞAN, Mali işler Şube Müdürü Mehmet AKDOĞAN ve sporcular katıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Yılmaz’ın Atatürk anıtına çelenk sunmasıyla başlayan tören saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.

Törende konuşan İl Müdürü Ömer YILMAZ”  15-21 Mayıs gençlik haftası olarak kutlanmaktadır. Çelenk sunma töreniyle etkinliklerimize başladık. Hafta boyunca çeşitli spor ve kültürel aktiviteler yapacağız. Hem Antrenörlerimiz hem de gençlik merkezi liderlerimiz gençlik merkezlerinde çeşitli faaliyetlerde bulunacaktır. Bu haftayı gençlik haftası olarak değerlendireceğiz.  İl Müdürlüğü olarak 2012 yılından beri 19 Mayıs kutlamalarını biz yapıyoruz. Gençlik haftası kutlamaları içerisinde de 19 Mayıs kutlama programını biz yapacağız. Bildiğiniz gibi geçen sene Somada yaşanan elim bir faciadan dolayı törenler iptal edilmişti ama inşallah bu sene büyük bir coşkuyla bayramımızı kutlayacağız” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!