“Yaşanabilir bir Türkiye için CHP”

27 Mayıs 2015 Çarşamba, 20:08

         “Yaşanabilir bir Türkiye için CHP”

CHP Ordu Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Adıgüzel Gölköy ve Altınordu İlçelerinde seçim çalışmalarını sürdürdü.

İlk ziyaretlerini Gölköy İlçesinde gerçekleştiren Adıgüzel; “hedefimiz çocuklarımıza yaşanabilir bir Türkiye bırakmak. Bunun için projelerimizi anlatıyor ve ülkenin geleceği için destek itiyoruz” dedi.

Altınordu İlçesinde esnaf ziyaretlerinde bulunan CHP Adayı Dr. Adıgüzel vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Esnafları tek tek dolaşan Adıgüzel, “CHP’nin ana fikri gelir dağılımını eşit kılmak ve refahı tabana yaymak. Aracıları aradan çıkaracağız ve ülke kaynaklarını vatandaşlara yönelik adımlarda kullanacağız. Buda ekonominin canlanmasına ve dolayısıyla esnafında rahat bir nefes almasına olanak sağlayacak. CHP iktidarında memurundan, işçisine, emeklisinden çiftçisine ülke insanı refah bir şekilde yaşayacak” diye konuştu.
            “İnsanlar dert küpü”

Adıgüzel şöyle devam etti: “ben hekim olmam itibarıyla insanlarla hep iç içe oldum. Onların sorunlarını yakından biliyorum. Ancak ziyaretleriz çerçevesinde daha iyi anladım ki, esnafından memuruna, çiftçisinden çalışanına kadar insanlar dert küpü olmuşlar. Sorunlarının çözümü için bize ve CHP’ye güveniyorlar. CHP iktidarında çiftçi “Milletin Efendisi, başımızın tacı” olacak. Mazotun litresini 1,5 lira yapacağız. Hangi ürünün destekleneceği, hangi ürünün ne kadar destek alacağı bir yıl önceden belirlenecek. Olumsuz hava koşulları nedeniyle ürününüz zarar görse de, siz ve aileniz devletin güvencesi altında olacak”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!