Karadeniz Bayrak
Son Dakika
24 Ekim 2021 Pazar

Rektör Yarılgaç’tan Vefasızlık

14 Haziran 2015 Pazar, 23:38

Rektör Yarılgaç’tan Vefasızlık

ORDU/KARADENİZ BAYRAK/AHMET BAYRAK

Ordu Üniversitesi’nde ikinci Dönem Rektörlük Görevine atanan Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ, yeni yönetim kadrosunu belirledi. Yarılgaç Üniversiteyi 4 yıldır birlikte yönettiği yakın ekibini yarı yolda bırakarak görevden aldı.

Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ, iddialara göre rektörlük seçim sürecinde birlikte çalıştığı ve seçim sonrası beraber çalışmaya devam edeceği söylenen Rektör Yardımcıları Prof. Dr. S. Zeki BOSTAN, Prof. Dr. Nuri YILMAZ ve Prof. Dr. Ahmet Ali BAYHAN’ı görevlerinden aldı. Rektörün bu hareketi Üniversite camiasında vefasızlık olarak algılandı. Rektör Yarılgaç ilk dönemindeki başarısızlığının faturasını birlikte çalıştığı yardımcılarına kesti. Özellikle Tıp Fakültesi hastanesinin yapımda 4 yılda bir arpa boyu yol alamayan Yarılgaç, her platformda başarılı olduğu imajını vermeye devam ediyor. Başarı hikâyeleri anlatıladursun yerleşkenin kaldırımlarında yürümenin mümkün olmadığı gözlerden kaçmıyor. Rektörün yeni çalışma eki Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tevfik NOYAN ve Ziraat Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Fikri BALTA ikinci dönem Rektör Yardımcıları olarak görevlerine başladılar.www.karadenizbayrak.com

 

Yorum

  1. Kazım Bey

    20 Haziran 2015 at 11:04

    Bu nasıl habercilik? Seçimde aleyhine çalışan kişileri kim seçim sonrası yanında tutar? Haber, haber olsun diye değil, Rektör Bey’i eleştrimek karalamak için art niyetle ve kasıtlı yapılmış. Hangi kaldırımda yürüyemediğinizi de yazıverseydiniz de biz de aydınlansaydık. Tıp fakültesinde bir arpa boyu yol alınamadığını iddia ediyorsunuz, madem çok biliyorsunuz, aşamaları da söyleyin de halkımız aydınlansın. Siz gazetecilik mş yapıyorsunuz, yoksa gazetecilik görüntüsü altında dorğuluğunu teyit etmediğiniz bilgilerle, araştırmadan kurumları ve kişileri mi karalıyorsunuz?

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!