Karadeniz Bayrak
Son Dakika
26 Eylül 2021 Pazar

BİZ BİRLİKTE BİR AİLEYİZ

02 Ekim 2015 Cuma, 07:40

BİZ BİRLİKTE BİR AİLEYİZ
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, İl Müdürlüğü Personeli ve Spor İl Temsilcileriyle toplantıda bir araya geldi.
19 stadyumunda gerçekleştirilen toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri, İl Müdürlüğü personeli ve Spor İl Temsilcileri katıldı.
“ BİZ BİRLİKTE BİR AİLEYİZ, BEN O GÖZLE BAKIYORUM “
Toplantıda konuşan İl Müdürü Mustafa Genç” Ordu İl Müdürü olarak göreve başlayalı 3 ay oldu. Bu süre zarfında birlikte çok güzel aktiviteler yaptık. Bu süreçte birbirimizi yakından tanıma fırsatımız oldu, özellikle belirtmeliyim, hepinizi bir kardeş, abi, abla olarak görüyorum. Hani derler ya yaygındır, üst makamlar için konuşulur. İlK olarak çaycını, özel kalemini, Şoförünü değiştir diye. Ben farklı düşünüyorum 20 yıl sonra Hemşehrilerim olan Kardeşlerime, Ağabeylerime, Ablalarıma kavuşmuşuz, hiç değiştirmek olur mu. Biz birlikte bir aileyiz. Ben o gözle bakıyorum ve ailenin bir ferdi olarak burada bulunduğumu hissediyorum. Üstüne basa basa tekrar söylüyorum. Her birinizin yeri, değeri benim için aynıdır. Hiçbirinizin üzerinde başkalarının lafları, kötülemeleri ile hakkınızdaki kanaatim değişmez. Ancak çalışmaz ve görevinizi yerine getirmezseniz değişir” diye konuştu.
“ BİZ HEMŞEHRİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İSTİYORUZ “
Bu üç aylık süreç içerisinde hepinizden Allah razı olsun, birlikte kenetlenerek çok güzel işler yaptık diyen Genç” Birlikte kısa sürede ulusal ve uluslararası organizasyonlar, gençlik faaliyetleri, salonların bakım ve onarımları, eksik olan iş ve işlemler, yazışmalar, bütçemizin denkleştirilmesi gibi birçok konu sayabilirim. Bizler Kurumumuzun prestijini yükseltmek, Daha fazla çocuk ve gencimize sahip çıkmak, Güçlü bir teşkilat yapısı oluşturmak, Kalite standartlarımızı yükseltmek ve Hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Bunları başarabilmek için de Şube müdürlerimiz, tesis amirlerimiz tam aktif olacak. Yetkiyi paylaşacaklar, çözüm üretecekler. İlçelerimizdeki spor salonlarımız açık olacak, kapalı salonumuz kalmayacak. Spor ve Antrenman salonlarımız tertemiz olacak, sürekli havalandırılacak. Salonlarımızı evimiz gibi göreceğiz. Antrenörlerimiz programlarında belirtikleri antrenman saatlerine uyacaklar. En az bir saat önce antrenman yerinde hazır bulunacaklar. Sporcular antrenörü değil, antrenör sporcuları bekleyecek. Bir sporcu bile olsa antrenman iptal edilmeyecek. Antrenmanları sürekli denetimler yapacağız. Bu denetlemeler kontrol için değil, antrenör ve sporcularımızın yanında olduğumuzu göstermek için olacaktır” dedi.
“ HARCADIĞIMIZ HER KURUŞTA 78 MİLYONUN HAKKI OLDUĞUNU UNUTMAYACAĞIZ “
Tesisimize gelen 7’den 77’ye herkese sevgi ve merhamet göstereceğiz diyen İl Müdürü Genç” Çocukla çocuk olacağız, büyüklere saygılı olacağız. Kimseye ve birbirimize karşı kibirli olmayacağız. Birbirimizin ayıplarını, hatalarını araştırmak yerine, örtmeliyiz. İl müdürlüğü olarak harcadığımız her kuruşta 78 milyonun hakkı olduğunu unutmayacağız. Kendi menfaatlerimize değil kamu yararına risk alacağız. Bu söylediklerimi yaparsak ne kazanırız; Aldığımız maaşın hakkını vermiş oluruz. Yastığa başımızı rahat koyar, rahat uyuruz. İl Müdürlüğü içindeki kardeşliğimiz artar, Sporcularımızın, gençlerimizin ve ailelerin yüzü güler hem de kendi ailemizdeki mutluluğumuz ve İtibarımız artar” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!