Karadeniz Bayrak
Son Dakika
20 Kasım 2019 Çarşamba

GÜRGENTEPE’YE HİZMET İSTİYORUZ

24 Aralık 2015 Perşembe, 23:47

GÜRGENTEPE’YE HİZMET İSTİYORUZ

Gürgentepeli Mustafa Kalembey, ilçede yapılan hizmetlerin bir an önce tamamlanarak, vatandaşların kullanımına açılması gerektiğini söyledi.

Gürgentepeli Mustafa Kalembey, ilçede tamamlanmayan projeleri eleştirdi. Kalembey, “Gürgentepe’de yol yok. Akmescit’ten aşağıda bir köprü var. Köprünün üstünden su geçiyor. Buradan insanlar ne gidebiliyor ne de gelebiliyor. Bu yaz yola başladılar, çalışmalar yarım kaldı. İlçemizde biten hiçbir şey yok. Eğer belediyelerimizin maksadı bize hizmetse, bu gibi yerler araştırılsın ve sorunları çözülsün.” dedi.

Hayvancılığa kredi vermiyorlar

Bazı ilçelere verilen desteklerin Gürgentepe’ye verilmediğini de belirten Kalembey, “Gölköy’de hayvancılık üzerine kredi veriyorlar. Gürgentepe’ye gelen kredi dahi yok. Bu insanlar nasıl geçinecek. Gölköy’de herkesin kapısında 200 tane küçükbaş hayvan varken Gürgentepe’ye hiçbir destek yok.” diye konuştu.

Bizi kandırıyorlar

Ulubey-Gürgentepe-Gölköy Yolunun bir an önce tamamlanmasını isteyen Mustafa Kalembey, “Her gelen bizi kandırıyor. Seçimlerden önce Ulubey-Gürgentepe-Gölköy Yolunu hemen yapıyoruz diyorlar, sonra oyları alıp bir daha uğramıyorlar. Biz bir an önce yolun tamamlanmasını istiyoruz.” şeklinde konuştu.  ŞENOL KORKMAZ-ÖZEL HABER

Yorum

  1. AHMET ATAÇ

    28 Aralık 2015 at 11:44

    VAY BENİM MUSTAFA AĞABEYİM.SÖYLÜYORSUN DA SESİNİ DUYAN VAR MI? SEÇİMDEN SEÇİME SÖZ VERİRLER.İNŞALLAH YAPARLAR…SELAMLARIMLA SAĞLIK VE HUZUR DİLİYORUM…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!