Karadeniz Bayrak
Son Dakika
20 Haziran 2018 Çarşamba

Engin Kirpitci’ye veda yemeği

Engin Kirpitci’ye veda yemeği

16 Mart 2017 Perşembe, 00:17

Engin Kirpitci’ye veda yemeği
Karadeniz Bayrak Gazetesi/Ahmet Bayrak/Özel Haber
Uzun süredir Ordu Liman Başkanlığı görevini sürdüren Engin Kibritçi Gerze’ye tayin oldu.
17 yıldır Ordu Liman Başkanlığı görevini yürüten Kibritçi için Kumbaşı Balıkçı Barınağında veda yemeği düzenlendi. Yemeğe Mermo Balıkçılık sahibi Kültür Balıkçısı Ali Sezer, Altaş Balık çiftliği yöneticisi Selim Altaş, Kumbaşı Balıkçı Kooperatifi Başkanı Şahin Aydemir, Perşembe Kışlaönü Balıkçı Kooperatifi Başkanı Ünal Karadeniz, Gülyalı Balıkçı Barınağı Kooperatifi Başkanı Birol Koçak, yönetim kurulu üyeleri, Başaran Gemi Sanayi sahibi Muammer Kaya, Ordu Liman Başkanlığı personeli, Trabzon Vakfıkebir Liman Başkanı Seyfettin İnan, Ordu Balıkçı gemisi sahipleri katıldı.
Koperatif başkanları ve firma sahipleri yaptıkları konuşmanın ardından Başkan Kibritçiye plaket verdiler.
Mermo Balıkçılık sahibi Kültür Balıkçısı Ali Sezer ise yaptığı konuşmada Engin Başkanıma herkes bir plaket taktim etti ben kültür balıkçılığı arkadaşlarım adına şu sözü veriyorum,her zaman balık vermeyi tahattüt ediyorum dedi.
Engin Kirpitci yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi;
“Hep beraber olmaktan şu anda oldukça mutluyum. Başkanlar ve diğer arkadaşlarıma bu nazik davetinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.şu anda bu bir veda yemeği olarak görünüyor fakat gönüller bir olacak. Fiziken ayrı olsak bile emekli olsam yine sizlerle birlikte olacağız. Görev değişimini nöbet değişimi olarak algılamak lazım.12 seneye yakın sizlere burada hizmet etme fırsatım oldu. Ordulu olmam nedeniyle ilerleyen günlerde yine birlikte olmamız ümidiyle göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyorum.”

Engin Kibritçi’den boşalan Ordu Liman Başkanlığı görevine ise 2 yıldır Muğla’nın Bodrum ilçesinde Liman Başkanı olarak görev yapan Ordulu Atilla Beyli atandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!