Karadeniz Bayrak
Son Dakika
25 Nisan 2018 Çarşamba

Gazeteci Murat Sandıkçı’dan fotoğraf sergisi

Gazeteci Murat Sandıkçı’dan fotoğraf sergisi

18 Mayıs 2017 Perşembe, 05:04

Gazeteci Murat Sandıkçı’dan fotoğraf  sergisi

DOĞAN Haber Ajansı (DHA) Samsun Bölge Temsilcisi Murat Sandıkçı’nın Samsunspor’un maçlarında çektiği fotoğraflardan oluşan ‘Kırmızı-beyaz kadraj’ adlı fotoğraf sergisi sanatseverlerin beğenisine açıldı.

Murat Sandıkçı’nın 2016-2017 futbol sezonunda TFF 1’nci Liginde mücadele eden Samsunspor’un bu sezonki resmi karşılaşmalarında çektiği fotoğraflardan 55’ini, ‘Kırmızı-beyaz kadraj’ adıyla Samsun’da bulunan bir alışveriş merkezi’nde sanatseverlerin beğenisine sundu. Düzenlenen sergiye İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, Samsunspor Kulübü 2’inci Başkanı Ruştu Araboğlu, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, Basın İlan Kurumu (BİK) Samsun İl Müdürü Mustafa Bayraktar, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Samsun Temsilcisi Avni Demir, Samsunspor eski teknik direktörü Ercüment Coşkundere, Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, ELVİNDER Başkanı Yeşim Gürsoy, gazeteciler ve davetliler katıldı.

Düzenlenen serginin açılışında konuşan Murat Sandıkçı, “Bazen sayfalar dolusu yazıyla vermek istediğiniz mesajı tek bir kare fotoğrafla verebiliyoruz. Söz uçuyor tek bir fotoğraf karesi hafızalara kazınıyor. Artık gazeteler uzun yazılar değil, büyük fotoğraflarla okuyucularına ulaşıyor” diye konuştu.

Sergiyi gezen Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu da, “Murat Sandıkçı’nın harcadığı bu emeğe teşekkür etmek lazım. Çok güzel bir sergi. Çok güzel ve harika fotoğraflar yer alıyor” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!