Karadeniz Bayrak
Son Dakika
18 Ekim 2020 Pazar

Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu Asla Unutmayacağım

Vali İrfan Balkanlıoğlunu asla unutmayacağım

22 Haziran 2017 Perşembe, 22:42

Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu  Asla Unutmayacağım
Orduspor Kulüp Başkanı Yaşar Pamuk, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun Sakarya’ya atanmasıyla ilgili yaptığı açıklamada; “Görevde olduğu sürece Orduspor Kulüp Tesislerinin bile yanından geçmeyen valiyi unutmayacağım.” dedi.

Orduspor Kulüp Başkanı Yaşar Pamuk, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlunu Orduspor’a yaptığı haksızlıklardan dolayı unutmayacağım.

Pamuk;Sosyal medya hesabından Ordu valisi değişmiş …..mübarek Ramazan ayında mübarek Kadir gecesi günü kadar olmasa da sevindim.inşallah gelen sayın vali ; otla böcekle değilde Ordu’nun sorunlarıyla ilgilenen geçmişte yapılanları yıkan değil yeni yatırımlar projeler yapan bir vali olarak iz bırakır dedi.
Yaklaşık 4 yıl boyunca Ordu’da görev yaptığı süre içerisinde Orduspor ile ilgili hiçbir organizasyonun içerisinde yer almayan Vali İrfan Balkanlıoğlu’na Başkan Yaşar Pamuk tepki gösterdi.
Pamuk, “Sayın Vali, Orduspor tarihinde Orduspor kulüp binasının yanından geçmemiş, gelenlere engel olmuş bir validir. Ayrıca, Orduspor’un tesisinin yürütmeyi durdurma kararı olmasına rağmen ben OHAL Valisiyim diyerek OHAL yetkileriyle tesisimizi yıktıran validir. 103 personel ve 24 aracın 4 günde taşıyamadığı bir kulüp binasını bize 3 gün süre vererek hiçbir malzememizi almamıza doğru dürüst fırsat verilmeden kulüp binasının yıkılmasına sebebiyet vermiş bir validir. Bu nedenlerle ben Sayın Valiyi Orduspor’a yaptıklarından dolayı unutmayacağım.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler İzinsiz Kopyalanamaz!